Polmak Paslanmaz olarak ürettiğimiz paslanmaz su depolarımız ile siz değerli müşterilerimize üstün kalite ve işçiliğin yanı sıra, uygun fiyat politikamızla her bütçeye uygun su depoları imal etmekteyiz. Sizler de ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 tonluk dikey paslanmaz su deposu

1 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Özellikleri

Polmak paslanmaz depolar AISI 304 (opsiyonel olarak 316) kalite paslanmaz çelik sacdan üretilmekte, birleştirmeler argon kaynak ile yapılmaktadır. Depo gövdesinde veya kaynak yerlerinde paslanma meydana gelmemektedir. Paslanmaz çelik malzeme haricinde karbon çelik gibi başka malzemeler kullanılmamakta ve kaliteden ödün verilmemektedir.

Polmak Paslanmaz çelik depolar, deponun kullanılacağı alan uygun, ancak depoyu buraya götürmenin mümkün olmadığı yerlerde yerinde montaj yapılarak da kullanıcılara teslim edilmektedir.

Çapı 920 mm
Yükseklik 1850 mm
Sac Kalınlığı 1,5 mm

1 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Fiyatları

Paslanmaz su depoları için farklı tonajlarda özel imalatımız bulunmaktadır. Lütfen ihtiyacınıza göre en iyi fiyatları almak için Polmak paslanmaz firma uzmanlarımıza ulaşınız. Sizlere özel fiyat teklifimizi hemen uzmanından alınız.

İletişim

Tel: 0532 689 4150

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…