Katı akışkan maddelerin taşınmasında, beslenmesi vede dozajlanması için Helezon kullanılmaktadır. Polmak paslanmaz firmamızda ihtiyacınıza özel, taşınacak ürünlerin cinsine ve özeliklerine göre paslanmaz helezon imalatı yapılabilmektedir. Gıda sektöründe, tarımsal tüm endüstride, madencilik ve inşaat sektörlerinde yogun olarak kullanımı vardır ve en düşük maliyetli çözümleri sağlar.

Paslanmaz Helezon

Paslanmaz helezon üretiminde Boru Tipi, Yatay Tip ve Dikey Helezon olarak imalatı yapılır. Bu üç tip haricinde müşterilerimizin ihtiyacına göre farklı modellerde üretimde özel olarak yapılabilmektedir. Hardox paslanmaz özelliklerde işlem yapılmaktadır. Helezonlar paslanmaz özelliği ve gelişmiş teknolojik üretimi sayesinde oldukça uzun ömürlü olup sorunsuz şekilde yıllarca kullanım sağlar.

Taşıyıcı Helezonlar

Taım ürünlerinden örnek vermek gerekirse, taşıyıcı helezonlar ürünlerin doldurulması ve boşaltılması en ideal kullanımı sağlar. Ayrıca ürünlerin bir yerden farklı bir yere nakli durumunda da en pratik kullanımı sağlar. Seyyar veya sabit olarak modellemesi yapılabilmektedir. Polmak paslanmaz bünyesinde istenilen her özelliklerde üretimi mümkündür. Sağ ve sol helezon olarak tercih edilebilir.