Polmaz paslanmaz tank ürünleri bir çok faklı sektör ve endüstride kullanılmaktadır. Firmamızda imalatı yapılan paslanmaz tankların kullanımları oldukça çeşitlidir. Su depoları için kullanımı yapılmakla beraber gıda sanayisinde, kimya sayisinde, otelcilik sektöründe ve daha bir çok farklı alanda kullanılmaktadır. İşinize, projenize ve ihtiyacınıza özel imalat ve üretim yapabilmekteyiz. Lütfen bizlere ulaşarak paslanmaz tanklar için teklif isteyiniz.

paslanmaz tank

Çelik Paslanmaz Tank

Metal, Alüminyum ve Krom tanklara göre Çelik paslanmaz tank daha dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Korozyon direnci düşünüldüğünde en etkili çözüm çelik tanklardır. Endüstriyel sektörler, kimya ve gıda sektörleri için Çelik tankların kullanımı yaygın olup Polmak paslanmaz firmamız tarafından da önerilmektedir. Ömür boyu kullanım sağlayabilen bu tankların imalatında et kalınlıkları ve diğer teknik özellikleri sizlerle görüşülerek ihtiyaca göre belirlenmektedir.

Gıda Paslanmaz Tank

Gıda ve tarım ürünlerinin depolanmasında paslanmaz tank kullanımı oldukça fazladır. Üretimi yapılan mamullerin kullanıma hazır şekilde depolanabilmesi için paslanmaz tanklar önemli görev üstlenirler. Polmak paslanmaz firması olarak proses çözümlerinde teknik kadromuzla oldukça deneyimliyiz. Beklentilerinize ve ihtiyacınıza özel imalat yapabilme kapasitesine sahibiz. Yüksek korozyona karşı dayanımı gücü fazla tank imalatı yapıyoruz. Hijyenik bir depolama için en ideal çözümleri yüksek kaliteli ürünlerimizle sizlere sunuyoruz.

Paslanmaz Su Deposu Tankları

İçme suyunun depolanması için en ideal seçim paslanmaz su depoları tanklarıdır. Işık geçirmeyen, pürüzsüz, antibakteriyel, yosun ve mantar gibi olumsuzlukların yaşamadığı bu tanklar gıda sektörü başta olmak üzere bir çok endüstri ve sanayide kullanılır. İmalatını yapmış olduğumuz su deposu tankları gıda güvenliğine uygundur. Açık alanda kullanım yapılması durumunda güneş ışınlarına karşı dayanıklı olup su sıcaklığı yükselme gibi durumlar yaşanmaz. Yaşam alanı konutlarda tercih ediliği gibi ticari bir çok yapı içinde kullanımı yapılmaktadır. Kurulumu ürünün hafif olması nedeni ile kolaydır.

Paslanmaz Tank Fiyatları

Farklı özelliklerde ve farklı tonajlarda paslanmaz tank satışımız bulunmaktadır. Paslanmaz tank fiyatları için lütfen firma yetkilimize ulaşarak istediğiniz özelikleri belirtiniz. Sizlerden alınacak bilgiler dahilinde aynı gün içerisinde sizlere en uygun fiyatlarla teklifimiz iletilecektir. 1 Ton hacimli tanklardan 20 ton kapasiteye kadar tank imalatını yapabilmekteyiz.