Yüksek standartlarda paslanmaz su depoları imalatı Polmak güvencesi ile sağlanmaktadır. 10 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu korozyona ve paslanmaya karşı maksimum dirençli olup ömürlük kullanım sunar. Su depolarının içi kaygan ve pürüzsüz olması nedeni ile kir tutması pek mümkün değildir. Ayrıca depo temiliği gereken durumlarda ürünlerimiz kolay temizleme şansı sağlar. Paslanmaz tank ve diğer ürünlerimiz hakkında teknik ekibimizi hemen arayarak detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

10 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu

Paslanmaz 10 Ton Dikey Su Deposu

İster standart ebat ve ölçülerdeki paslanmaz su depoları için sipariş verebilir yada projenize özel imalat talep edebilirsiniz. 10 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Fiyatları 2021 yılı için son derece uygun ve ekonomiktir. Polmak Paslanmaz olarak ürettiğimiz paslanmaz su depolarımız ile siz değerli müşterilerimize üstün kalite ve işçiliğin yanı sıra, uygun fiyat politikamızla her bütçeye uygun su depoları imal etmekteyiz. Kurulum, montaj ve kullanım hakkında gerekli tüm bilgilendirme ve işlemler tarafımızdan yapılmaktadır.

10 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Fiyatları

Polmak paslanmaz 10 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu AISI 304 (opsiyonel olarak 316) kalite paslanmaz çelik sacdan üretilmekte, birleştirmeler argon kaynak ile yapılmaktadır. Depo gövdesinde veya kaynak yerlerinde paslanma meydana gelmemektedir. Paslanmaz çelik malzeme haricinde karbon çelik gibi başka malzemeler kullanılmamakta ve kaliteden ödün verilmemektedir. Gıda sektörü başta olmak üzere depolarımız bir çok sektör ve endüstride kullanıma uygundur.

Polmak Paslanmaz çelik depolar, deponun kullanılacağı alan uygun, ancak depoyu buraya götürmenin mümkün olmadığı yerlerde yerinde montaj yapılarak da kullanıcılara teslim edilmektedir. İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa Yakası tüm ilçe ve semtlerinde hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Çapı 1920 mm
Yükseklik 3850 mm
Sac Kalınlığı 2 mm

İletişim

Tel: 0532 689 4150

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com