İstenilen kapasitelerde su tankları imalatı yapıyoruz. 15 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu standart özelliklerde satın alabileceğiniz gibi dilerseniz işiniz, projeniz ve ihtiyacınıza özel imalat yapabilmekteyiz. Su depoları ile birlikte Polmak Paslanmaz bünyesinde depolama tankları, reaktörler, karıştırıcılar, pompalar, eşanjörler içinde imalat ve satış yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümünü web sitemizde incelebilir ve daha detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

15 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu

Paslanmaz 15 Ton Su Deposu

Ömürlük kullanım sağlayan su depolarımız firmamız tarafından kurulum, montaj ve nakliye işlemi ile teslim edilmektedir. 15 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Fiyatları ve teknik bilgiler için firma uzmanımızı şimdi arayıp bilgi alabilirsiniz. Polmak Paslanmaz olarak ürettiğimiz paslanmaz su depolarımız ile siz değerli müşterilerimize üstün kalite ve işçiliğin yanı sıra, uygun fiyat politikamızla her bütçeye uygun su depoları imal etmekteyiz. Sizler de ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

15 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Fiyatları

Polmak paslanmaz 15 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu AISI 304 (opsiyonel olarak 316) kalite paslanmaz çelik sacdan üretilmekte, birleştirmeler argon kaynak ile yapılmaktadır. Depo gövdesinde veya kaynak yerlerinde paslanma meydana gelmemektedir. Paslanmaz çelik malzeme haricinde karbon çelik gibi başka malzemeler kullanılmamakta ve kaliteden ödün verilmemektedir.

Polmak Paslanmaz çelik depolar, deponun kullanılacağı alan uygun, ancak depoyu buraya götürmenin mümkün olmadığı yerlerde yerinde montaj yapılarak da kullanıcılara teslim edilmektedir.

Çapı 1920 mm
Yükseklik 5100 mm
Sac Kalınlığı 2 mm

İletişim

Tel: 0532 689 4150

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com