2 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu alımlarınızı Polmak paslanmaz firma güvencesi ile satın alın. Uzun ömürlü, işçilik kalitesi yüksek, kurulum ve montaj desteği ve ürün alım sonrası desteklerimizden faydalanın. Bütçenize uygun paslanmaz su depo deposu için bizlere ulaşın.

2 tonluk dikey paslanmaz su deposu

2 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Özellikleri

Polmak paslanmaz 2 tonluk dikey paslanmaz su depoları AISI 304 (opsiyonel olarak 316) kalite paslanmaz çelik sacdan üretilmekte, birleştirmeler argon kaynak ile yapılmaktadır. Depo gövdesinde veya kaynak yerlerinde paslanma meydana gelmemektedir. Paslanmaz çelik malzeme haricinde karbon çelik gibi başka malzemeler kullanılmamakta ve kaliteden ödün verilmemektedir.

Polmak Paslanmaz çelik depolar, deponun kullanılacağı alan uygun, ancak depoyu buraya götürmenin mümkün olmadığı yerlerde yerinde montaj yapılarak da kullanıcılara teslim edilmektedir.

Çapı 1120 mm
Yükseklik 1950 mm
Sac Kalınlığı 1,5 mm

2 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Fiyatları

Tüm paslanmaz su depoları için kampanyalarımız devam ediyor. Hem konutlar hemde ticari alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz ömürlük su depolarının imalatınız yapıyoruz. Teknolojik donanıma sahip firma altyapımız ve uzman teknik kadromuzla yüksek işçilik sağlıyoruz. 2 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu fiyatları için hemen Polmak paslanmaz firma iletişim numaralarından bizlere ulaşın.

İletişim

Tel: 0532 689 4150

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…