Yaşam alanlarında ve her sektör ve endüstride kullanabileceğiniz 3 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu imalatımız devam ediyor. Yüksek işçilik kalitesi, ömürlük malzeme özellikleri hemen satın alabilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. Polmak paslanmaz firmamızda kendi imalatından en uygun fiyatlarla müşterilerine özel çözümler sağlar. Paslanmaz su depoları için her tür özelliklere sahip modelleri firmamızda bulabilirsiniz.

3 tonluk dikey paslanmaz su deposu

3 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Özellikleri

Polmak paslanmaz 3 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu AISI 304 (opsiyonel olarak 316) kalite paslanmaz çelik sacdan üretilmekte, birleştirmeler argon kaynak ile yapılmaktadır. Depo gövdesinde veya kaynak yerlerinde paslanma meydana gelmemektedir. Paslanmaz çelik malzeme haricinde karbon çelik gibi başka malzemeler kullanılmamakta ve kaliteden ödün verilmemektedir.

Polmak Paslanmaz çelik depolar, deponun kullanılacağı alan uygun, ancak depoyu buraya götürmenin mümkün olmadığı yerlerde yerinde montaj yapılarak da kullanıcılara teslim edilmektedir.

Çapı 1350 mm
Yükseklik 2350 mm
Sac Kalınlığı 1,5 mm

3 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Fiyatları

Ürün teknik detayları, kurulum ve montaj hizmetleri, 3 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu fiyatları hakkında lütfen ilgili uzmanımıza ulaşarak güncel bilgi alınız.

Tel: 0532 689 4150

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…