316 Paslanmaz Sac Fiyatları Ve Kullanım Alanları

316 Paslanmaz Sac Fiyatları

316 Paslanmaz Sac Fiyatları ve genel özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 316 Paslanmaz Sac içerisine molibden ve fazladan nikel ilave edilerek elde edilen bir çeşit paslanmaz çeliktir. Bu kalite EN normuna göre 1.4401 ya da X5CrNiMo17-12-2, UNS normuna göre ise S31600 olarak adlandırılmaktadır. Bu içerik sayesinde 316 kalite paslanmaz sacların korozyona dayanımı sert koşullu ortamlarda dahi (deniz suyu, asidik sıvılar vs.) çok iyidir.

Diğer paslanmaz çelik türlerinden şu özellikleri ile ayrılır:

  • Korozyon direnci mükemmeldir.
  • Pitting korozyonu direnci de oldukça iyidir.
  • Mo ilavesi ile sıcaklığa karşı oldukça dayanıklıdır.
  • Sert koşullarda, deniz suyu ve asidik sıvılara maruz kalınma durumlarında bile korozyon direnci mükemmeldir.
  • Kopma dayanımı, 304 kalite paslanmaz çelikler ile kıyaslandığında çok daha iyidir.

316 Paslanmaz Sac Fiyatları Ve Kullanım Alanları

316 kalite paslanmazların malzemenin yüksek kalitede olması nedeniyle geniş kullanım alanı bulunmaktadır. Örneğin, aşındıran sıvıların tanklarında ve saklama kazanlarında, kimya ve petrokimya endüstrisinde, buhar kazanlarında, boya endüstrisinde, gıda tesislerinde ve madencilikte sıklıkla 316 (1.4401) ve deniz suyu teçhizatlarında, kimyasallarda kullanılan teçhizatta, kağıt, boya, asetik asit, gübre, fotoğraf ve gıda endüstrisi, deniz kenarı konstrüksiyonlar da, halatlarda, çubuk, cıvata ve somunlar da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir