Bir çok alanda kullanabileceğiniz 4 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu imalatını Polmak kalitesi ve güvencesi ile sizlerle buluşturuyoruz. Uygun fiyat politikamız, yüksek malzeme ve işçilik kalitesi ile hemen paslanmaz su deposu satın alımı yapabilirsiniz. Standart özelliklerde imalatımız bulunduğu gibi kişiye ve projeye özel çözümlerimizde bulunmaktadır.

4 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu

4 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Özellikleri

4 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Depoları AISI 304 (opsiyonel olarak 316) kalite paslanmaz çelik sacdan üretilmekte, birleştirmeler argon kaynak ile yapılmaktadır. Depo gövdesinde veya kaynak yerlerinde paslanma meydana gelmemektedir. Paslanmaz çelik malzeme haricinde karbon çelik gibi başka malzemeler kullanılmamakta ve kaliteden ödün verilmemektedir.

Polmak Paslanmaz çelik depolar, deponun kullanılacağı alan uygun, ancak depoyu buraya götürmenin mümkün olmadığı yerlerde yerinde montaj yapılarak da kullanıcılara teslim edilmektedir.

Çapı 1420 mm
Yükseklik 2850 mm
Sac Kalınlığı 1,5 mm

4 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Fiyatları

2021 yılı güncel 4 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Polmak paslanmaz firma uzmanlarımız ürün fiyatları ve teknik diğer detaylar hakkında sizlere gereken tüm bilgilendirmeleri hemen yapacaktır.

İletişim

Tel: 0532 689 4150

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…