Yıllarca sorunsuz kullanım yapabileceğiniz 5 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu imalatını yapıyoruz. Üstün özelliklere sahip paslanmaz su depoları hemen satın alabilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. 1 ton dan başlayıp 50 ton kapasiteye kadar farklı ürünlerimiz bulunmaktadır. Kaliteli malzeme ve yüksek kaliteli işçilik garantisi ile size özel çözümler sunuyoruz.

5 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu

5 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Özellikleri

Polmak 5 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu AISI 304 (opsiyonel olarak 316) kalite paslanmaz çelik sacdan üretilmekte, birleştirmeler argon kaynak ile yapılmaktadır. Depo gövdesinde veya kaynak yerlerinde paslanma meydana gelmemektedir. Paslanmaz çelik malzeme haricinde karbon çelik gibi başka malzemeler kullanılmamakta ve kaliteden ödün verilmemektedir.

Polmak Paslanmaz çelik depolar, deponun kullanılacağı alan uygun, ancak depoyu buraya götürmenin mümkün olmadığı yerlerde yerinde montaj yapılarak da kullanıcılara teslim edilmektedir.

Çapı 1520 mm
Yükseklik 3050 mm
Sac Kalınlığı 1,5 mm

5 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Fiyatları

Malzeme ve işçilik kalitesine kıyasla fiyatlarımız piyasa koşullarına göre oldukça uygun fiyatlarla sunulmaktadır. 5 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu fiyatları ve diğer detaylar hakkında güncel bilgi almak için lütfen Polmak paslanmaz firma uzmanımıza ulaşınız.

İletişim

Tel: 0532 689 4150

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…