6 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu imalatımız yüksek işçilik ve malzeme kalitesi ile devam ediyor. Konutlarda, gıda sektöründe, kimya sektörü, tekstil sektörü, otelcilik ve her alanda kullanıma uygundur. Projenize ve işinize özel çözümlerde firmamızda Polmak paslanmaz tarafından sağlanmaktadır. Paslanmaz su depoları için imalattan en uygun fiyatlarla hemen alım yapabilirsiniz.

6 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu

6 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Özellikleri

6 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu AISI 304 (opsiyonel olarak 316) kalite paslanmaz çelik sacdan üretilmekte, birleştirmeler argon kaynak ile yapılmaktadır. Depo gövdesinde veya kaynak yerlerinde paslanma meydana gelmemektedir. Paslanmaz çelik malzeme haricinde karbon çelik gibi başka malzemeler kullanılmamakta ve kaliteden ödün verilmemektedir.

Polmak Paslanmaz çelik depolar, deponun kullanılacağı alan uygun, ancak depoyu buraya götürmenin mümkün olmadığı yerlerde yerinde montaj yapılarak da kullanıcılara teslim edilmektedir.

Çapı 1750 mm
Yükseklik 2850 mm
Sac Kalınlığı 2 mm

6 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Fiyatları

1 Ton su deposu imalatından 50 tona kadar paslanmaz su depoları imalatı yapıyoruz. Tüm ürünlerimiz hakkında güncel bilgiler ve fiyatlar için şimdi Polmak uzmanlarına ulaşarak bilgi alabilirsiniz. 6 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu için en uygun ekonomik fiyatları firmamızda bulacaksınız.

İletişim

Tel: 0532 689 4150

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com