Farklı ton kapasitelerde paslanmaz su depoları imalatı yapıyoruz. 7 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu için hazır ürünlerde hemen sipariş verebileceğiniz gibi dilerseniz ihtiyacınıza özel imalatta yaptırabilirsiniz. Polmak paslanmaz su depoları ömürlü kullanım sağlamakla birlikte AISI 304 – 316 kalite paslanmaz çelik sac kullanımı ile yapılan depolardır. İster tek depo ister birden fazla depo birbirine bağlı olarak da kullanılması mümkündür.

7 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu

Paslanmaz 7 Ton Dikey Su Deposu

Sızdırma sorunu olmayan, iç yüzeyi kaygan olup kolay kir tutmayan su tankı imalatında sektörde öncü firmayız. 7 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Fiyatları piyasa şartlarına göre firmamızda son derece uygun sizlere sunulur. Polmak Paslanmaz olarak ürettiğimiz paslanmaz su depolarımız ile siz değerli müşterilerimize üstün kalite ve işçiliğin yanı sıra, uygun fiyat politikamızla her bütçeye uygun su depoları imal etmekteyiz. Sizler de ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

7 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Fiyatları

7 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu AISI 304 (opsiyonel olarak 316) kalite paslanmaz çelik sacdan üretilmekte, birleştirmeler argon kaynak ile yapılmaktadır. Depo gövdesinde veya kaynak yerlerinde paslanma meydana gelmemektedir. Paslanmaz çelik malzeme haricinde karbon çelik gibi başka malzemeler kullanılmamakta ve kaliteden ödün verilmemektedir.

Polmak Paslanmaz çelik depolar, deponun kullanılacağı alan uygun, ancak depoyu buraya götürmenin mümkün olmadığı yerlerde yerinde montaj yapılarak da kullanıcılara teslim edilmektedir.

Çapı 1800 mm
Yükseklik 3100 mm
Sac Kalınlığı 2 mm

İletişim

Tel: 0532 689 4150

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com