Farklı tonajlarda su depoları imalatı yapıyoruz. 8 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu içinde en yüksek kalitede imalat ve en uygun fiyatlarla ürünlerimizle sizlerle buluşturuyoruz. Polmak paslanmaz rekabetçi ürünleri, yüksek işçilik kalitesi ile uzun ömürlü çözümler sunar. Paslanmaz su depoları için sektörün öncü firması ile çalışın kazançlı çıkın.

8 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu

8 Tonluk Paslanmaz Su Deposu

8 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Fiyatları ve diğer tüm teknik detaylarını öğrenmek için mutlaka teknik ekibimizle görüşünüz. Standart su depoları yanında ihtiyaca özel imalat kolaylığıda sağlıyoruz. Polmak Paslanmaz olarak ürettiğimiz paslanmaz su depolarımız ile siz değerli müşterilerimize üstün kalite ve işçiliğin yanı sıra, uygun fiyat politikamızla her bütçeye uygun su depoları imal etmekteyiz. Sizler de ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

8 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Fiyatları

Polmak paslanmaz depolar AISI 304 (opsiyonel olarak 316) kalite paslanmaz çelik sacdan üretilmekte, birleştirmeler argon kaynak ile yapılmaktadır. Depo gövdesinde veya kaynak yerlerinde paslanma meydana gelmemektedir. Paslanmaz çelik malzeme haricinde karbon çelik gibi başka malzemeler kullanılmamakta ve kaliteden ödün verilmemektedir.

Polmak Paslanmaz çelik depolar, deponun kullanılacağı alan uygun, ancak depoyu buraya götürmenin mümkün olmadığı yerlerde yerinde montaj yapılarak da kullanıcılara teslim edilmektedir.

Çapı 1920 mm
Yükseklik 2850 mm
Sac Kalınlığı 2 mm

İletişim

Tel: 0532 689 4150

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com