Sağlam, dayanıklı, işlevsel ve uygun fiyatlarla paslanmaz su depoları imalatına devam ediyoruz. 9 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu siparişlerinizde ister standart özelliklerde yada dilerseniz size özel farklı özelliklerde imalat yapabilmekteyiz. Paslanmaz çelik malzemesinden üretimi yapılan ürünlerimiz her sektör için ideal kullanım sağlamaktadır. Satın aldığınız paslanmaz su depoları için kurulum, montaj ve satış sonrası hizmetler firmamız tarafından eksiksiz sağlanmaktadır.

Paslanmaz 9 Ton Su Deposu

Minimum tonajdan 50 tonluk yüksek hacimlere kadar üretim yapabilmekteyiz. 9 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Fiyatları piyasa koşullarına göre son derece uygun ve ekonomiktir. Polmak Paslanmaz olarak ürettiğimiz paslanmaz su depolarımız ile siz değerli müşterilerimize üstün kalite ve işçiliğin yanı sıra, uygun fiyat politikamızla her bütçeye uygun su depoları imal etmekteyiz. Sizler de ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

9 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu

9 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu Fiyatları

9 Tonluk Dikey Paslanmaz Su Deposu AISI 304 (opsiyonel olarak 316) kalite paslanmaz çelik sacdan üretilmekte, birleştirmeler argon kaynak ile yapılmaktadır. Depo gövdesinde veya kaynak yerlerinde paslanma meydana gelmemektedir. Paslanmaz çelik malzeme haricinde karbon çelik gibi başka malzemeler kullanılmamakta ve kaliteden ödün verilmemektedir.

Polmak Paslanmaz çelik depolar, deponun kullanılacağı alan uygun, ancak depoyu buraya götürmenin mümkün olmadığı yerlerde yerinde montaj yapılarak da kullanıcılara teslim edilmektedir.

Çapı 1900 mm
Yükseklik 3350 mm
Sac Kalınlığı 2 mm

İletişim

Tel: 0532 689 4150

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com