Boya Karıştırıcı Özellikleri Ve Fiyatları

Boya Karıştırıcı

Boya Karıştırıcı makineleri, geniş bir viskozite aralığında, her türlü karıştırma ve katıların sıvı içerisinde pre–dispersiyon / dispersiyon prosesleri için dizayn edilmiş, yüksek hızlı karıştırıcı / parçalayıcılardır.

Boya Karıştırıcı ürünlerimiz, 304 ya da 316 kalite paslanmaz kullanılmaktadır. Polmak Paslanmaz boya karıştırıcı mikserlerimiz hijyenik olup yıkanabilirler. Paslanmaz karıştırıcı mikserin bıçakları dönerek hareket ettiğinden içindeki malzemeyi tam olarak karıştırır ve parçaların bıçaktan geçmesini sağlar.

Boya Karıştırıcı Özellikleri Ve Fiyatları

Boya Karıştırıcılarımız, Ana milin kalkıp-inme özelliği elektro-hidrolik sistem ile sağlanır. İstenildiği takdirde; makine, kendi gövde ekseni etrafında dönerek birden fazla kazanda çalışabilir. Karıştırıcılar, ürünün viskozite değerine göre ana mile eklenecek iki veya üç kafayla hizmet verebilmektedir.

Kullanım Alanları:

  • Genel kimya sanayi
  • Boya ve yan ürünleri
  • Tarım ilaçları İnsektisitler, Herbisitler vb.
  • Bitki koruma ürünleri
  • Kozmetik sanayi
  • Eczacılık ve biyokimya sanayi
  • Gıda sanayi vb.için her tür dispersiyon proseslerinde kullanılabilmektedirler.

 

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir