Draje Karıştırıcı Kullanım Alanları

Draje Karıştırıcı

Draje Karıştırıcı imalatımız ile, siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda karıştırıcılar üretiyor, uygun fiyat politikamız ile daima bütçe dostu oluyoruz. Draje Karıştırıcılar yaygın olarak gıda ve kimya sanayinde tercih edilmektedir. Üretim yada karışım yapılacak hammaddeye göre 304 ya da 316 kalite paslanmaz kullanılmaktadır.

Draje Karıştırıcı Kullanım Alanları

Gıda ya da kimya sektörünün vazgeçilmezlerinden, kimyasal reaksiyonların ise merkez noktasını oluşturan draje karıştırıcı mikser sistemleri Polmak Paslanmaz tarafından yüksek teknoloji ve bilgi birikimi ile hassas işçilikle imal edilmektedir.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir