Krom Depo Özellikleri

Krom Depo Özellikleri

Krom Depo

Krom Depo, en dar alanlardan en geniş depolara kadar her yere uyumlu modelleri ile likit ürünlerin depolanmasında etkili bir çözümdür. Dayanıklılığı ve sağlıklı olması ile tercih edilen bir depo şeklidir.

Krom Depo Özellikleri

* Paslanmaz
* İç yüzeyi pürüzsüz olup kir barındırmaz.
* Bakteri üretmediğinden hijyeniktir.
* Yatay, dikey ve prizmatik modelleri ile her depoya uyum sağlar.
* Dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
* 500 litreden 100.000 litreye kadar değişen ebatlardadır.
* En kaliteli malzemeden üretildiğinden dünya standartlarındadır.

Depolama işini krom depo ile son derece sağlıklı bir şekilde yapabilir, başta su olmak üzere, süt, zeytinyağı, meyve suyu, sirke, pekmez, mazot, glikoz, asit ve kimyasal maddeleri en sağlıklı şekilde depolayarak müşterilerinize ilk günkü kalitesinde sunabilirsiniz. Özellikle tehlikeli maddelerde depolama işinin emniyetli bir şekilde yapılması çok önemlidir.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir