Nakil Tankı Fiyatları Ve Kullanım Alanları

Nakil Tankı Fiyatları

Nakil Tankı Fiyatları, kullanılacak sıvının çiftliklerden veya sıvı toplama merkezlerinden alıp işleme fabrikalarına taşımakta kullanılan izolasyonlu tanklardır. Polmak Paslanmaz süt nakil tankları nın cidarları arasından ısı geçirgenliğini önleyen yüksek kaliteli ısı izolasyon malzemesi bulunmaktadır.  İzolasyonlu nakil tankları soğutulmuş sıvının sıcaklığını yapısındaki değerlerde herhangi bir değişim olmadan uzun süre muhafaza edebilirler.

Nakil Tankı Fiyatları Özellikleri

Tankın tamamı AISI 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Tank yıkama özelliğine sahiptir.

Tankın izolasyonu çevreye uygun 55 mm. poliüretan köpükle yapılmaktadır.

Tank menhol kapağı 450 mm.’ den oluşup anti bakteriyel conta ile korunmaktadır.

Sıvı boşaltma vanası DN50 krom vanadır.

Tanklar arası geçiş için yürüme platforma mevcuttur.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir