Nakil Tankı Fiyatları Ve Özellikleri

Nakil Tankı Fiyatları Ve Özellikleri

Nakil Tankı

Nakil Tankı imalatı, her türlü sıvı gıdaya uygun taşıma tankı ve tankerlerini müşteri istekleri ve ürün çeşidine göre tasarlayarak gerçekleştirilir. Bu tank ve tankerler 100lt den 20.000lt kapasiteye kadar platform üzeri izoleli veya tek cidarlı olarak müşteri isteği doğrultusunda imal edilir.

Nakil Tankı Özellikleri

Polmak Paslanmaz nakil tanklarında ısı geçirgenliğini önleyen izolasyon sistemleri bulunmaktadır.  Bu izoleli tanklar insanların sağlıklı ürün tüketebilmesi için kullanılan ekipmanlar olduğu için sıvının sıcaklığını yapısındaki değerlerde herhangi bir değişim olmadan uzun süre muhafaza edebilirler.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir