Nakil Tankı Kullanım Alanları

Nakil Tankı

Nakil Tankı imalatımız ile süt vb. ürünlerinizi rahatça taşıyabilir, paslanmaz yapısı sayesinde hiçbir bozulma veya olumsuz durum yaşamayacaksınız.

Tamamı 304/316 kalite paslanmaz çelik saçtan imal edilen ürünlerimiz aynı zamanda, aracınızın boyutlarına göre istenilen hacim de üretilebilmektedir.

Nakil Tankı Ürünlerinde Neden Polmak Paslanmaz’ı Tercih Etmelisiniz?

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Paslanmaz Su Depoları ile ilgili her türlü özel ihtiyaçlarınız için bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yerinde Montaj ve Kurulum Hizmeti

Paslanmaz su deponuzu talep ettiğiniz yere getiriyor ve kurulumunu en kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul İçi Servis Hizmeti

Paslanmaz Su Depo ürünlerimizi İstanbul sınırları içerisinde talep ettiğiniz yere kadar getiriyor ve sizlere tam çalışır halde teslim ediyoruz.

Her Türlü Ebatta Özel İmalat Hizmeti

Her türlü ebat ve özel imalat Paslanmaz Su Deposu talepleriniz için bize ulaşabilir, en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir