Paslanmaz Çelik Su Tankı Polmak Paslanmaz Farkıyla Sizlerle

Paslanmaz Çelik Su Tankı Polmak Paslanmaz Farkıyla Sizlerle

Paslanmaz Çelik Su Tankı

Paslanmaz Çelik Su Tankı imalatı hassasiyet gerektiren bir üretim aşaması ve tecrübesi gerektirir. Günlük hayatımızda içme suyu yada temiz su ihtiyaçları için kullanılan paslanmaz su depoları belirli ürün standartları ve kalite kontrol aşamaları ile üretildiği takdirde uzun yıllarca kullanabilir. Paslanmaz tanklar çoğunlukla gıda sanayinde, endüstriyel tesislerde, kullanım ve içme suyu elde etmek için belirli firmalarda kullanılır. Paslanmaz tank imal edilmeden önce bazı tasarım koşullarının belirlenmesi gerekir.

Paslanmaz Çelik Su Tankı Kullanım Avantajları

  • Yüksek korozyon dayanımına sahiptir.
  • Diğer tanklara göre çok daha uzun ömürlüdür.
  • Asidik ve korozif akışkanlarda kullanılabilir.
  • Hijyeniktir.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir