Paslanmaz Dikdörtgen Depo Polmak Paslanmaz Güvencesiyle Sizlerle

Paslanmaz Dikdörtgen Depo

Paslanmaz Dikdörtgen Depo ürünlerimiz, AISI 304 – 316 kalitede paslanmaz çelik sacdan üretilmekte olup, daima yenilikçi anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sürdürmektedir. Paslanmaz Dikdörtgen Depolarda kullanılan paslanmaz çelik saclar 1. Kalitede ve Avrupa standartlarına uygundur. Farklı tonajlarda ve depolanacak ürünün özelliğine göre 500 litreden 50 tona (50000 litre) kadar üretimi gerçekleştirilmektedir.

Paslanmaz Dikdörtgen Depo Polmak Paslanmaz Güvencesiyle Sizlerle

Ürünlerimizi, Polmak Paslanmaz olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda 1. kalite işçilikle buluşturuyor her zaman en iyisi için hizmet veriyoruz. Paslanmaz Dikdörtgen Depolarımızın genel özellikleri:

  • Betonla suyun temasını kestiğinden deprem açısından lojman korozyona uğramamaktadır. Binanın temelinin ve kolonların suyla temasını tamamen kesmektedir.
  • Depolarımızın içerisine girilerek temizlik yapılacak şekilde girişleri vardır.
  • Depo içerisi kaygan ve pürüzsüz olduğundan kir tutmamakta ve mikrop üretmemektedir.
  • Ürünlerimiz gıda tüzüğüne uygun AISI 304 – 316 kalite paslanmaz çelik sacdan imal edilmektedir.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir