Paslanmaz Kare Depo Polmak Paslanmaz Kalitesi İle Sizlerle

Paslanmaz Kare Depo

Paslanmaz Kare Depo ürünlerimiz ile, dar alanlarda yüksek kapasitelerde depolama yapabilmenizi sağlayan dört köşeli paslanmaz depolarımız sıvı depolama sorunlarınıza çözüm sunuyor. 50 tona kadar yüksek kapasitelerde depolama çözümü sunması, konulduğu alanda verimli kullanımı ve devrilmeyen yapısıyla kare paslanmaz depolarımızı tercih edebilirsiniz.

Paslanmaz Kare Depo Polmak Paslanmaz Kalitesi İle Sizlerle

Polmak Paslanmaz üretimlerine paslanmaz kare depo veya diger bir adıyla prizmatik depo imalatı gerçekleştirmektedir. AISI 304 ve 316 kalitede çelik saç ile paslanmaz depo üretimi gerçekleştirmektedir. Polmak Paslanmaz daima yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sürdürmektedir. Paslanmaz prizmatik depo üretiminde kullanılan saç kalitesi ve ekipmanlar 1. kalite ve Avrupa Standartlarına uygundur.

Polmak paslanmaz prizmatik depolar, konulacağı alana geçiş esnasında problem olması halinde yerinde montaj hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Ayrıntılar için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir