Paslanmaz Karıştırıcı Özellikleri

Paslanmaz Karıştırıcı

Paslanmaz Karıştırıcı ürünlerimiz ile; gıda, ilaç, kozmetik ve petrokimya gibi çeşitli sektörlerin farklı özellik ve yoğunluktaki ürünlerinin karıştırılmasını sağlıyoruz.

Paslanmaz Karıştırıcı Özellikleri

Paslanmaz karıştırıcı kazanlar ile toz halindeki ürünlerin karışmasını sağlarken sıvı ve krem haldeki ürünleri de karıştırabilirsiniz. Sıvı karıştırma kazanları içerisinde sıvı, az yoğun ve yüksek yoğunluktaki birden fazla ürünün karıştırmasını yapabilirsiniz. Polmak Paslanmaz karıştırıcılı krom kazan içerisinde bulunan homojenizatör bıçak ile yoğunluğu yüksek olan ürünler dahi kararlılıkla parçalanarak birbiri ile karıştırılmaktadır.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir