Paslanmaz Kazan Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Paslanmaz Kazan

Paslanmaz Kazan imalatımız ile, 500 lt’ den 50.000lt’ ye kadar silindirik veya prizmatik paslanmaz kazanları siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu değişik tonajlarda yapmaktayız. Paslanamaz Kazanlar çoğunlukla gıda sanayinde, endüstriyel tesislerde, kullanım ve içme suyu elde etmek için kullanılır.

Paslanmaz Kazan Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • İşletme sıcaklığı ve basıncı
  • Kap boyutları
  • Malzeme özellikleri
  • Başlık türü (Küresel Başlık, Elipsoidal Başlık, Konik Kısım, Torisferik Başlık)
  • Boru bağlantı ağız boyutları ve basınç sınıfı
  • İklim koşulları (rüzgar, deprem ve zemin özelliği)

Bazı akışkanlar farklı sıcaklık değerlerinde farklı fiziksel ve kimyasal özellikler gösterir. Bu nedenle paslanmaz kazan için gerekli olan malzeme seçilirken, kullanılacak olan akışkanın sıcaklık değeri bilinmelidir. Kazanların et kalınlıkları da işletme basıncı ve tankın hacmine göre belirlenmelidir.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir