Paslanmaz Kazan İmalatı

Paslanmaz Kazan İmalatı

Paslanmaz Kazan

Paslanmaz Kazan, hemen hemen tüm endüstri kollarında ve yerleşim yerlerinde temiz içme suyunun saklanması, dağıtılması ve ayrıştırılması konuları gibi daha bir çok konuda kendisine çok geniş bir kullanım alanı bulan hayati derecede önemi bulunan bir ürün grubudur.

Polmak Paslanmaz, uzun yıllara dayanan bilgi birikimiyle sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için hazır. 500 litreden 100.000 litreye uzanan geniş ürün yelpazesiyle su, süt, meyve suyu, zeytinyağı, sirke, pekmez, çikolata, kimyasal madde, asit, glikoz, mazot gibi ürünlerin depolanmasında kullanıcılara yeni alternatifler sunmaya devam etmektedir. Polmak krom depolar yatay, dikey seçenekleriyle her alana yatay, dikey ve prizmatik olmak üzere uygun şekil ve ebatta kullanıcılara sunulmaktadır.

Paslanmaz Kazan İmalatı

Paslanmaz Kazan üretimi aşamasında gıda tüzüğüne uygun olan 304-316 kaliteli paslanmaz çelik sacdan imal edilir. Paslanmaz Kazan ihtiyaçlarınızla ilgili Ücretsiz Keşif Hizmeti verdiğimiz için bulunduğunuz yere gelerek nasıl bir Paslanmaz Kazan istediğinizi yerine ve amacına uygun ve talep edilen ebatlarda olması koşulu ile belirleyerek siparişinizi almaktayız.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir