Paslanmaz Sac Kullanım Alanları

Paslanmaz Sac

Paslanmaz Sac, parlak görüntüsü ve uzun kullanım ömrü ile birçok farklı sektörde yoğun olarak kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra dekoratif olarak da tercih ediliyor. İlk üretim aşamasında mat bir yüzeye sahip olan paslanmaz saclar, çeşitli müdahaleler ile parlak bir görünüm kazanıyor. Bu aşamadan sonra kullanım alanları, oldukça genişliyor.

Paslanmaz Sac Kullanım Alanları

Yüksek sıcaklığa ve mukavemete dayanıklı olduğu için; mutfak, otomotiv, gıda, tıp endüstrisi ve evyelerde sıklıkla kullanılır. Birden fazla çeşidi ve özelliği bulunan paslanmaz çeliğin buna göre kullanım alanları da değişebilir. Başlıca kullanılan farklı alanlar;

  • Petro-kimya
  • Depolama tankları
  • Fırın yapımı
  • Fotoğraf sanayisi
  • Egzoz boruları
  • Çamaşır makineleri

Saydığımız her bir kategori için, kullanılan çelik türünün farklı olduğunu unutmamak gerekir. Paslanmaz saçların bu kadar farklı alanda kullanılmasının en büyük sebepleri; sağlam, hijyenik ve uzun ömürlü olmasıdır.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir