Paslanmaz Sac Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Paslanmaz Sac Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Paslanmaz Sac

Paslanmaz Sac, kalite ve kullanım alanı olarak belli sınıflara ayrılır bunlar kalite olarak şu şekilde ifade edilirler; 304, 304L, 316, 316L ,316Tİ, 321, 309, 309S, 310, 310S, 430 ve 201,202 olarak bilinmektedirler  ve ülkemizde en çok sıklıkla kullanılan paslanmaz kaliteleridir.

Siz değerli müşterilerimize talep edilen malzemeler ile ilgili olarak her kalitede stoklarımız bulunup çabuk ve zamanında teslimat prensibimizle hizmet vermekteyiz.

Paslanmaz Sac Kullanım Alanları

Paslanmaz sacların kullanım alanları çok yaygın ve de endüstriyel bir malzeme olama sına karşın ülkemizdeki kullanım miktarı oldukça düşüktür. Aslında paslanmaz metal bir yatırım aracıdır, dayanıklıdır, hijyeniktir, kolay temizlenebilir ve hatta ömürlüktür. Ziyadesiyle paslanmaz sac ve paslanmaz çelikler genellikle endüstriyel mutfakta gıda sektöründe petro kimya tesisleri, inşaat ve otomotiv  sektöründe,  ısı değiştiricilerinde, su depolarında asit kazanlarında asansör kabinleri ve kat  butonlarının  montajında kullanılmaktadır.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir