Paslanmaz Su Deposu Polmak Paslanmaz Güvencesiyle Sizlerle

Paslanmaz Su Deposu Polmak Paslanmaz Güvencesiyle Sizlerle

Paslanmaz Su Deposu

Paslanmaz Su Deposu; suyu kapalı bir yapıda tutan araçtır. Binalarda, fabrikalarda vb. yapılarda su depolamaya yarar. Suların kesik olduğu dönemlerde su depoları devreye girer. Paslanmaz su depolarımızın birden fazla türü mevcuttur. Bunlar: Yatay silindirik , Dikey silindirik , Pirizmatik ve özel ölçülerde yerinize uygun şekilde tasarlanmış olarak imal edilebilir.

Özel dizayn edilmiş paslanmaz su depoları, konumlandırmak istediğiniz yere göre üretilebilmektedir. Standart paslanmaz çelik su depolarının dışında , merdiven altlarına ,otoparkın atıl durumda olan konumlara , depo için ayrılmış odalara , bahçelerinize , kısacası dilediğiniz her yere konumlandırılabilir. Yapmanız gereken mühendislerimizden randevu talebinde bulunup gerekli keşfin yapılıp size uygun su deposu seçiminin en iyi şekilde tasarlanmasıdır.

Paslanmaz Su Deposu Avantajları

Polmak paslanmaz depolar AISI 304 (opsiyonel olarak 316) kalite paslanmaz çelik sacdan üretilmekte, birleştirmeler argon kaynak ile yapılmaktadır. Depo gövdesinde veya kaynak yerlerinde paslanma meydana gelmemektedir. Paslanmaz çelik malzeme haricinde karbon çelik gibi başka malzemeler kullanılmamakta ve kaliteden ödün verilmemektedir.

Polmak Paslanmaz çelik depolar, deponun kullanılacağı alan uygun, ancak depoyu buraya götürmenin mümkün olmadığı yerlerde yerinde montaj yapılarak da kullanıcılara teslim edilmektedir.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir