Ribbon Karıştırıcı Nasıl Çalışır?

Ribbon Karıştırıcı

Ribbon Karıştırıcı; homojen, ekonomik açıdan verimli karıştırma prosesleri gerçekleştirilmesini sağlar. Nemli ve kuru dökme ürünler için uygundur. Karıştırma anında hayvansal yağlar, su ve bitkisel yağlar sorunsuz bir şekilde dozajlanarak püskürtülür. Doğru tasarımı seçme kriterleri sadece fonksiyon özelliklerinin çok ötesindedir. Yüksek hijyen standartlarının sağlanılması, kolayca temizlenebilirlik ve farklı özelliklerdeki imalat seçeneklerini uygulayabilmek amacı ile ribbon karıştırıcılar müşteri taleplerine göre tasarlanmaktadırlar.

Ribbon Karıştırıcı Nasıl Çalışır?

Karıştırıcı, U şeklinde bir karıştırıcı gövdesi ve karıştırma helezon kanatlarına sahip bir milden oluşur. Bu helezon kanatlar karışım malzemesini zıt yönlerde hareket ettirir. Ürünün geometrik tasarımı sayesinde düşük devir değerlerinde çok yoğun ve aynı zamanda nazik bir karıştırma prosesi elde edilir.

Karıştırıcı gövdesindeki yüzey kalitesi ve tasarımdaki keskin köşe oluşumunda dikkat edilmesi ve çok sayıdaki diğer ayrıntılar sayesinde yüksek hijyen standartlarında üretim yapılabilmektedir.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir