Şampuan Karıştırıcı Fiyatları

Şampuan Karıştırıcı

Şampuan Karıştırıcı, şampuan üretimi yapan firmaların üretim süreçlerini kolaylaştıracak ve şampuan için gerekli malzemelerin istenilen düzeye gelmesi için kullanılmaktadır. Şampuanın yapımı sırasında farklı maddelerin birbirine homojen bir şekilde karıştırılması şampuan üretimlerindeki önemli noktalardan yalnızca biridir. Birbirinden farklı maddeler uygun şekilde karıştırılması şampuanın kalitesini de belirlediği için üretim firmaları bu noktaya azami dikkat göstermektedir.

Şampuan Karıştırıcı Fiyatları

Şampuan Karıştırıcı üretimlerinizden istediğiniz verimi elde edebilirsiniz. Polmak Paslanmaz üretimi olan çift cidarlı yüksek devirli krem karıştırma kazanları şampuan üretimleriniz için ideal bir makine olacaktır. Sıvı, az yoğun ve yüksek yoğunluk derecelerindeki ürünleri homojen olarak karıştırmak için tasarlanmıştır.

Homojenizatör bıçağı sayesinde yüksek yoğunluğa sahip olan ürünleri dahi güçlü bir şekilde parçalayarak tam homojen olmalarını sağlamaktadır. Polmak Paslanmaz krem karıştırma kazanlarında şampuan haricinde krem, macun gibi ürünlerin karışımını da yapabilirsiniz. Güçlü motoru sayesinde hacmi yüksek olan ürünlerde dahi tam verim ile çalışma göstermektedir.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir