Su Taşıma Tankı Özellikleri Nasıl Olmalıdır

Su Taşıma Tankı

Su Taşıma Tankı modellerimiz, AISI 304 kalite sac kullanılarak imal edilmektedir. Tank menhol kapaklarında anti bakteriyel contalar kullanılmaktadır. Menhol kapağının üzerinde dirsekli havalandırma mevcuttur. Su Taşıma Tankı olarak en güvenilir ve en sağlıklı çeşit olan su tankı, koku yapmayan, kirlenmeyen ve suyu ilk kalitesi ile muhafaza eden en popüler depolardır.

Su Taşıma Tankı Özellikleri

  • Paslanma ve korozyona karşı mükemmel seviyede dayanıklıdır.
  • Gıda sektörü için onaylı AISI 304-316 çelik sactan üretilmektedir.
  • Tank içi pürüzsüz olduğundan kir tutmaz, bakteri üretmez.
  • Sızdırma yapmadığından en kaliteli taşımayı sağlar.
  • 500 litre ile 50.000 litre arası farklı kapasitelerde olup her ihtiyaca cevap verir.
  • Yatay, dikey ve prizmatik modelleri olup iç ve dış mekânlara uygundur.
  • Depo içi temizliği kolaydır.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir