Süt Stok Tankı Fiyatları Ve Özellikleri

Süt Stok Tankı Fiyatları

Süt Stok Tankı Fiyatları ve Özellikleri nelerdir? Süt stok tankı, sütün işlem görme aşamasından önce depolanması için kullanılan paslanmaz tanklardır. Bu tanklar süt işleme tesislerinin temel ürünlerden biridir. Günümüzde farklı kapasitelerde, farklı ürünler üretmek için kurulmuş çok sayıda süt işleme tesisi olduğunu biliyoruz. Ülkemizde de süt endüstrisinin gelişimi ve süt ürünlerine olan talebin artması girişimcileri de süt işleme tesisleri kurmaya sevk ederken, bu alandaki makinalaşmada da yenilikler olduğunu gözlemliyoruz.  Bizler de Polmak Paslanmaz olarak müşterilerimizin aradıkları çözümleri sunuyoruz.

Bir süt işleme tesisini kurarken işletmeciler, anlık hacimlerine göre kapasite belirleyebiliyorlar. İleride kapasiteleri arttığında mevcut tesislerinin atıl durumda kalmaması için tesislerine, güncel ihtiyaca göre ekstra makine ve tanklar ekleyerek işleyişlerine devam edebilirler. Örneğin mevcut tesisinde 5.000 lt olan bir işletmeci, işleyeceği süt miktarı arttığında gelen sütü bekletebileceği bir süt stok tankı satın alıp, mevcut tesisi ile işleyişine rahatlıkla devam edebilir.

Süt Stok Tankı Fiyatları

Küçük ya da büyük ölçekli süt işleme tesislerinde sütü depolamak için kullanılan tankların fiyatları ürün kapasitesine göre değişir. Süt depo tankı fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir