Süt Stok Tankı Özellikleri

Süt Stok Tankı

Süt Stok Tankı ya da Süt Depolama Tankları Polmak Paslanmaz tarafından, gıda tüzüğüne uygun olan 304-316 kaliteli paslanmaz çelik sacdan imal edilir.

Depolama tankının içindeki malzemenin, ısıtılması, soğutulması ya da dış hava şartlarından bağımsız bir sıcaklıkta tutulması söz konusu olan ürünler için tasarlanan tanklar içten ya da dıştan ısı ceketleri ile sarılabilmektedir. Bu ısı ceketlerinin içinde dolaşan hava, su ya da yağ ürünü istenen sıcaklıkta sabit tutmaktadır.

Süt Stok Tankı Özellikleri

Her depolama tankı TIG, MIG, kaynak yetenekleri ile birlikte yüksek kaliteli paslanmaz çelikten her türlü DIN, AISI ve EN standartlarını yansıtır. İstenilen ağırlık ve ölçülerde üretimi gerçekleştirilir. Paslanmaz çelik tanklar imal edilmeden önce müşteriden kullanım özellikleri alınmaktadır. Uygun olan malzeme seçimi; tankın içine konulacak olan malzemenin doğru tanımlanması ile başlar. Büyük çoğunlukla minimum AISI 316 kalite paslanmaz çelik malzemeden başlayarak, 316-Ti, Alüminyum, Titanyum, Hasteloy ve monel gibi malzemelerden tanklar üretmekteyiz.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir