Süt Taşıma Tankı Fiyatları Ve Özellikleri

Süt Taşıma Tankı

Süt Taşıma Tankı modellerimiz; yatay silindirik tipte, çift cidarlı olup cidarlar poliüretan izolasyonludur. Bütünüyle AISI 304 kalite birinci sınıf paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Tankın üzerinde sızdırmaz menhol kapak, havalandırması ve DN 50 paslanmaz kelebek vana çıkışı bulunur.

Süt Taşıma Tankı Fiyatları

Süt Nakil Tankı fiyatları ürünün boyutları kullanılan malzeme çeşidi ve istenilen opsiyonlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Ürün ve çalışmalarımız hakkında bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir