Zeytinyağı Tankı Fiyatları

Zeytinyağı Tankı

Zeytinyağı Tankı Fiyatları, 304 paslanmaz çelikten olup, yağ depolamak için idealdir. Tanklar 500 lt’den başlayarak 50.000 lt’ ye kadar istenilen boyutlarda imal edilebilir. Zeytinyağı Tankı; zeytinyağı üretimi dışında süt ve süt ürünlerine, alkollü içki imalatından kimya sektörünü kadar pek çok alanda kullanılmaktadır.

Zeytinyağı Tankı Fiyatları

Zeytinyağının kendisine has özelliklerini kaybetmeden hijyenik koşullarda saklanmasını sağlayan paslanmaz tanklar hem üretim hem de depolama aşamasında kullanılmaktadır. Yuvarlak ya da oval olarak üretilen tanklar oldukça dayanıklı bir malzemeden yapılmıştır. Havalandırma ve seviye göstergeleri de bulunan Zeytinyağı Tankı Fiyatları, üretilen tankın boyutuna, kullanım amacına ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik arz etmektedir.

Zeytinyağı Tankı imalatında kullanılan paslanmaz tankların asıl amacı ise ürünlerin uzun süre hijyenik koşullarda muhafaza edilmesini ve depolanmasını sağlamaktır. Araç üstü taşımalar için de kullanılan paslanmaz tank fiyatları tankın kapasitesine yani hacmine göre değişmektedir.

Polmak Paslanmaz olarak üstün kalite ve hizmet anlayışı ile ürettiğimiz Zeytinyağı Tankı ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünümüzün detaylı incelemek için burada ki linkten ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir