Zeytinyağı Tankı Polmak Paslanmaz Farkı İle Sizlerle

Zeytinyağı Tankı

Zeytinyağı Tankı, firmamız tarafından paslanmaz veya karbon çelikten üretilmektedir. Firmanızın ihtiyaçlarına göre esnek olarak dizayn edilebilen zeytinyağı tanklarımız, uygun fiyat ve üstün kalitesiyle sizlere daima en iyisini sunuyor.

Zeytinyağı, çevredeki kokuları emebilme özelliğine sahip bir sünger gibi davranır. Bu, yağınızı doğrudan yağın karakterini etkileyecek yabancı maddelerden uzak tutmanızı çok önemli hale getirir. Ayrıca, hava, ışık, ısı, su ve çok fazla tortu gibi diğer faktörler de yağınızın kalitesini etkileyebilir. Örneğin ışık, zeytinyağının raf ömrünü kısaltan oksidasyon sürecini hızlandırır.

Zeytinyağı Tankı Özellikleri

  • Komple AISI 304 Kalite Paslanmaz Çelikten Üretilmiştir.
  • 304 kalite paslanmaz çelik seviye gösterge sacı vardır, 2 adet seviye gösterge musluğu vardır. Seviye gösterge borusu pleksiglastır.
  • Numune alma musluğu, bir adet normal boşaltma, adet total boşaltma vanası mevcuttur, vanalar 316 kalite 1inç küreseldir.
  • Çap 400mm ölçüsünde bir adet menhol/ müdahele kapağı mevcuttur.
    Azot baskı vanası ve borusu vardır.
  • Tanklarımızın imalatı CNC makinalarda, ve robot kaynaklarda el değmeden iç dış emisyonlu olarak yapılmıştır. Tamamen Avrupa standartlarına uygun bir üründür.
  • Kullanılan malzeme, üretim şekli ve ölçüleri açısından TSE Gıda Kodeksine tamamen uygundur.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir