Zeytinyağı Taşıma Tankı Fiyatları

Zeytinyağı Taşıma Tankı

Zeytinyağı Taşıma Tankı müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre; İstenilen kapasitelerde, tek veya çift cidarlı, AISI 304 veya AISI 316 kalite paslanmaz çelik saçtan imal edilmektedir. Polmak Paslanmaz zeytinyağı taşıma tankları, zeytinyağının en iyi şekilde ve özelliklerini kaybetmeden taşınabilmesi için kusursuz bir şekilde üretilmektedir.

Zeytinyağı Taşıma Tankı Fiyatları

Tanklar gerekli tüm donanımlara sahip ve fonksiyoneldir. Oksitlenme riskine karşı tanklar azot basma aksesuarıyla donatılmış olup, kullanıcının isteği doğrultusunda tankların içerisine azot gazı basılarak yağın oksijen ile temasını kesmektedir. Kış aylarının sert iklim koşullarında yağın donmasını engellemek için Isıtma Ceketli tanklar kullanılmaktadır.

Hakkımızda

Polmak Paslanmaz olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına her geçen gün malzeme stoğunu artırmak için uğraş vermektedir.

Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.

Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır. Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar. Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

İletişim

Tel: 0539 354 7834

E-Posta: info@polmakpaslanmaz.com

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir